6 лютого на запрошення Державного агентства з управління зоною відчуження з офіційним візитом Чорнобильську зону відчуження відвідав Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. У рамках візиту делегація відвідала об’єкти підприємств, які здійснюють діяльність в зоні відчуження, в тому числі об’єкти ДСП “ЦППРВ” – ПЗРВ “Буряківка”, КВ “Вектор”, транспортний цех.
Ядерна енергетика займає провідну роль у виробництві електроенергії Франції, на території країни розташовано 19 АЕС, також країна має важке машинобудівництво. Як французькій стороні, так і Україні цікаво забезпечити співпрацю в цьому напрямку.
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5406936038787630244_y-768x1024.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5409055149881673265_y-807x1024.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5409187838601314487_y-1024x768.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5406936038787630200_y-1024x821.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5406936038787630202_y-1024x814.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5409055149881673267_y-1024x798.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5406936038787630304_y-1024x805.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/02/photo_5406936038787630184_y-1024x768.jpg)