3 листопада відбулась благодійна виставка “Empowering Radiance”(Сяйво,що надає сили), на якій були представлені творчі роботи, створені представницями атомної галузі у двох категоріях: образотворче мистецтво та декоративно-прикладне. Організаторами виставки виступили ГО «WiN Ukraine» та ГО «Українське ядерне товариство».
В рамках благодійної виставки було оголошено збір коштів в підтримку жінок, які служать в лавах ЗСУ, для закупівлі військової жіночої амуніції, форми, взуття, захисту та «жіночої-гуманітарки». Всі кошти організатори виставки передадуть фонду «Землячки. Ukrainian Front».
Роботи працівниць ДСП “ЦППРВ” теж були представлені на благодійній виставці.
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/400194414_642226221423768_5648056342488971419_n-1024x683.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/400254749_642226178090439_8193568390629173679_n-736x1024.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/400294266_642226098090447_6003614306479448817_n-1024x683.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/400740074_642226121423778_4365054953503046622_n-918x1024.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/400781473_642226241423766_6410796872363826684_n-1024x632.jpg)