В квітні 2024 року в присутності представників Державної інспекції ядерного регулювання України та ВП «Рівненська АЕС» відбулися приймальні випробування систем і обладнання приповерхневого сховища твердих радіоактивних відходів типу 2 (ТРВ-2) КВ «Вектор» згідно з Програмами, погодженими Держатомрегулювання, які передбачають:
- Випробування обладнання та систем, задіяних під час виконання операцій з упаковками РАВ,
- Випробування систем видалення дренажних вод.
Успішне проведення випробувань означає завершення етапу будівництва сховища ТРВ-2.
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2024/04/Zobrazhennia-WhatsApp-data_-2024-04-12-o-09.48.44_edba3872-1024x768.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2024/04/Zobrazhennia-WhatsApp-data_-2024-04-12-o-09.48.44_8432eb4c-768x1024.jpg)