У Відні пройшла серія нарад з представниками Департаменту енергетики США стосовно реалізації робіт з модернізації фізичного захисту на об’єктах зберігання та захоронення радіоактивних відходів, а також безпечного перевезення радіоактивних відходів.
Українська сторона була представлена працівниками Державної інспекції ядерного регулювання України, Державного агентства з управління зоною відчуження України та підпрорядкованих йому організацій.
Обговорювали стан виконання робіт за діючими проєктами та напрямки подальшої співпраці.
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/407449414_655857473393976_2793253114704093438_n.jpg)
![](https://cemrw.com/wp-content/uploads/2023/12/407925818_655857390060651_1456479834530496886_n.jpg)